O nás

Záleží Vám na Vašem zdraví a chcete mít krásné zuby? Udělejte pro ně maximum, přijďte do naší zubní ordinace v Havířově!

Praktický zubní lékař je pro děti i dospělé stejně důležitý jako praktický lékař všeobecného lékařství. Péče o zuby by měla být naší každodenní činností. Málokdo už ale ví, jak si zuby správně čistit a co všechno zubům hrozí, pokud necháme zubní kontrolu až na poslední chvíli. Proto jsem tu já, MUDr. Kateřina Wichrová – Bánovcová,  abych Vám pomohla s ošetřením zubů i s nejrůznějšími obtížemi.

Stomatologii jsem vystudovala v roce 2002 na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. V rámci celoživotního vzdělávání jsem získala také Osvědčení ČSK praktický zubní lékař parodontolog. Členkou České stomatologické komory jsem od 2. 9. 2002.

V naší stomatologické ordinaci v Havířově se Vám dostane maximální péče, jakou jsme Vám schopni zajistit. Hlavní náplní práce naší ordinace je především všeobecné zubní lékařství pro děti i dospělé. Provádíme veškeré úkony spojené s akutním ošetřením náhlých zubních obtíží jako je třeba léčba zubního kamene. Věnujeme se také dětským zoubkům, léčíme jejich onemocnění a pomáháme s extrakcí mléčných zubů, jež brání v růstu stálému chrupu.

Pro naše pacienty jsme tu každý všední den a nabízíme jim možnost objednat se k vyšetření na hodinu, která se jim nejvíce hodí. Můžete si tak naplánovat zubní ošetření, aniž by Vás čekání omezovalo.

Naše péče se vztahuje také na preventivní zubní prohlídky. Ty byste měli Vy i Vaše děti podstupovat alespoň dvakrát ročně, ovšem u dětí se doporučuje provádět zubní prohlídky častěji, aby se minimalizovala pravděpodobnost tvorby zubního kazu. Zubní kaz je totiž nejčastějším dětským zubním onemocněním a jedinou úspěšnou prevencí je kromě správného a řádného čištění zubů také pravidelná návštěva zubaře.

Dále se staráme o zuby, které utrpěly jakýkoli mechanický i jiný zásah a proto bylo třeba je částečně nebo úplně odstranit. Tomuto oboru se říká protetika a díky ní jsme schopni Vám vymodelovat zpět Váš ztracený zub, jako byste ho nikdy neztratili.

Zabýváme se i profesionálnímu bělení zubů a odstranění zubního kamene. Krásné zuby jsou stále žádanější, protože se lidé často pohybují ve společnosti dalších osob, na něž chtějí udělat dobrý dojem. Naše havířovská zubní ordinace Vám pomůže zvýšit vlastní sebevědomí a zlepšit tak Vaše postavení ve společnosti.

Ošetřujeme zubní kaz a vyplňujeme prostory zubu nejrůznějšími výplněmi podle druhu poškození zubu i na přání našich pacientů. Věnujeme se také extrakci (vytržení) odumřelých zubů, zubů poškozených úrazem nebo kazem, případně těch zubů, které brání růstu a správnému postavení zbylých zubů v čelisti (především tedy zubů moudrosti). Před každou extrakcí pacient podstoupí RTG vyšetření, abychom získali rentgenové snímky čelistí a s nimi i lepší pohled na celkové postavení a zdraví chrupu.

Přijďte do naší ordinace a zlepšete zdraví svého chrupu co nejdříve!


Leave a Reply

Kontakt

MUDr. Kateřina Wichrová - Bánovcová
U Stromovky 1568/9a
Havířov – Město
Mobil: 777 593 950
Web: https://www.wichrova-katerina.cz/

Ordinační hodiny

pondělí:  7:00 – 17:00
úterý:  7:00 – 12:00
středa:  7:00 – 17:00
čtvrtek:  7:00 – 12:00
pátek:  7:00 – 12:00