Zkušenosti se stomatologickou péčí

Stomatologii jsem vystudovala na Univerzitě Palackého v Olomouci už v roce 2002 a od téhož roku jsem i členkou České stomatologické komory. Od České stomatologické komory jsem v rámci celoživotního vzdělávání získala Osvědčení praktický zubní lékař parodontolog. Ošetřování zubů se tedy věnuji už poměrně dlouho a své zkušenosti neustále obohacuji na speciálních seminářích a stomatologických školeních.

Zubní ordinaci v Havířově provozuji pro ošetření chrupu dětí i dospělých, tedy pro jakoukoli věkovou kategorii. Jsem si plně vědoma toho, že děti berou zubaře jinak než dospělí, a tomu se vždy snažím přizpůsobit celé vyšetření. Dospělé pak podpořím v pravidelné návštěvě zubařského křesla.

Mí pacienti mají možnost se podílet na zubním vyšetření, protože vím, že je pro ně kromě úlevy od bolesti důležitý také celkový vzhled po zákroku. Mohou si tedy vybrat z nejrůznějších materiálů, z nichž jsou zhotovována protetika i plomby pro vyplnění zubních prostor.

Čím se řídíme

Při své stomatologické praxi se denně setkáváme se spoustou pacientů, které trápí odlišné problémy se zuby. Někdo trpí na častou tvorbu zubního kazu, jiný se nemůže zbavit zubního kamene a další má problémy s dásněmi. Všem lidem, malým i velkým, se snažíme ze všech sil pomoci tak, abychom zabránili opakování problémů a obtíže odstranili.

Speciální péči věnujeme také dětem, které jsou u nás obzvláště vítané. Na pomoc si bereme jejich rodiče i oblíbené hračky, protože dětem dodávají pocit bezpečí. Snažíme se o to, aby se u nás děti cítily co možná nejlépe, i když je pro ně zubní ošetření mnohdy nepříjemné. Vše ale záleží na přístupu, a ten my máme vždy pozitivní.

Veškeré prováděné zákroky se snažíme vykonávat tak, aby Vás to nebolelo. Používáme lokální anestezii, pokud chceme vytrhnout některý zub, pomáháme si i jinými pomůckami. Věnujeme se Vašim zubům s pečlivostí, abyste s nimi měli co nejméně problémů a mohli se tak na zubní prohlídky těšit.

Ceny zubního ošetření

Ceny jednotlivých úkonů se odvíjí od rozsahu úkonu a množství i druhu materiálu, který se pro provedení úkonu použil. O aktuálním platném ceníku se můžete informovat přímo v ordinaci, kde Vám rádi sdělíme veškeré potřebné informace.

Jestliže chcete znát informace hned, zavolejte nám na mobil 777 593 950, kde se rovněž dozvíte další podrobnosti.

Jak probíhá spolupráce

Do naší stomatologické ordinace v Havířově mohou přijít děti i dospělí. Kvalitní zubní ošetření poskytujeme totiž všem bez rozdílu věku, pohlaví či čehokoli jiného. U nás se setkáte s profesionálním přístupem, který jistě ocení nejeden z Vás.

Navíc máte možnost se do ordinace předem objednat, takže se následně vyhnete zbytečně dlouhému čekání a ušetřený čas můžete strávit třeba se svou rodinou nebo přáteli. Zubní ordinace v Havířově je pro Vás otevřena každý všední den, v pondělí a úterý i odpoledne, abyste k nám našli cestu kdykoli.

Děti si do ordinace mohou vzít tatínka i maminku, dokonce mohou přijít s plyšovým kamarádem. Chceme jim tak ošetření zubů odlehčit a pomoci jim díky přítomnosti něčeho důvěrně známého. Zdraví dětských zoubků je pro nás nesmírně důležité.

MOMENTÁLNĚ NEPŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY


Leave a Reply

Kontakt

MUDr. Kateřina Wichrová - Bánovcová
U Stromovky 1568/9a
Havířov – Město
Mobil: 777 593 950
Web: https://www.wichrova-katerina.cz/

Ordinační hodiny

pondělí:  7:00 – 17:00
úterý:  7:00 – 12:00
středa:  7:00 – 17:00
čtvrtek:  7:00 – 12:00
pátek:  7:00 – 12:00